ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΤΟΥ ΠΜΣ «ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΘΕΑΤΡΟ: ΔΡΑΜΑΤΟΥΡΓΙΑ, ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ»

Η τελετή ορκωμοσίας των διπλωματούχων φοιτητών/τριών του ΠΜΣ, Τμήματος Θεατρικών Σπουδών, θα διεξαχθεί την Παρασκευή 26 Ιουλίου 2024 και ώρα 13:00 στο Αμφιθέατρο της Βιβλιοθήκης της Φιλοσοφικής Σχολής του ΕΚΠΑ

Οδηγίες πριν την ορκωμοσία

1. Ολοκληρώνεται η διαδικασία ανάρτησης της διπλωματικής εργασίας στην Πέργαμο.
  2. Κάνετε αίτηση ορκωμοσίας στο e-protocol.uoa.gr
  3. Μία ώρα πριν την τελετή παραδίδονται πάσο στη Γραμματεία και παραλαμβάνονται καθομολογήσεις από τους ορκιζόμενους

Οδηγίες για την ορκωμοσία

1. Οι συνοδοί των ορκιζόμενων δεν μπορούν να ξεπερνούν τους 4.
  2. Θα πρέπει η συμπεριφορά των συνοδών να είναι κόσμια και απαγορεύονται τα κομφετί, οι καραμούζες κλπ.
  3. Η παρουσία των ορκιζόμενων είναι απαραίτητη προϋπόθεση, εκτός αν συντρέχουν ειδικοί λόγοι.

Για οτιδήποτε σχετικά με την ορκωμοσία απευθύνεστε στην υπάλληλο Γραμματείας ΠΜΣ κα Αλεξάνδρα Βλάχου – 210 7277950 (10:00-14:00) ή στην Γραμματέα του Τμήματος κα Ελένη Μπερνιδάκη 210 7277784 (09:00-14:00).